İşte Kemalpaşa Chp'de Örnek Davranış

12/01/2004 12:04

Chp'nin Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Yalçın Emiralioğlu.

Haber: Hayati Akbaş28 Mart Yerel seçimlerinin yaklaşması ile birlikte CHP' dede aday belirleme çalışmaları netleşmeye başladı. Artvin'de Emin Özgün'ü aday olarak tespit eden CHP, Hopa'nın Kemalpaşa beldesinde de adayını Yalçın Emiralioğlu olarak açıkladı.

CHP Artvin Milletvekili Yüksel Çorbacıoğlu, CHP Artvin İl başkanı Av. Uğur Bayraktutan, Arhavi Belediye başkanı Musa Ulutaş, CHP Hopa ilçe başkanı Fehmi Ustabaş, ilçe ve belde yöneticileri ve kalabalık bir topluluğun katıldığı toplantıda, Kemalpaşa da Belediye başkan aday adayları olarak isimleri geçen Mehmet Yılmaz ve Gülaydın Karaibrahimoğlu adaylıktan Yalçın Emiralioğlu lehine çekildiklerini açıklayarak "Bizim adayımız sevgili Yalçın Emiralioğludur. Kemalpaşa'mızın geleceğinde sosyal demokrat bir belediyecilik örneğini Kemalpaşa halkı ile birlikte hayata geçirmek için, parti içinde tek yumruk olarak seçimlere girmenin avantajını Kemalpaşa'da birlikte yaşayacağız. Kemalpaşa CHP'yi özlemiştir ve 28 Mart akşamı Kemalpaşa'da hep birlikte yeni bir geleceğin başlangıcını kutlayacağız" açıklaması yaptılar.

Toplantıya katılanların büyük sevgi gösterisine dönen açıklama partililerde sevinç yaşatırken Yalçın Emiralioğluda "Bu büyük onura layık olmak için elimizden gelen her çalışmayı hep birlikte yapacağız. Kemalpaşa sıradan bir belde değildir. Türkiye'mizin sınır boyundaki bu şirin beldemizi hep birlikte geleceğin Turizm ve ticaret beldesi haline getirmede Hopa ile birlikte el ve gönül birliği içinde çalışacağız. Bana gösterilen güven ve destek için tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

CHP Artvin Milletvekili Yüksel Çorbacıoğluda yaptığı konuşmada Kemalpaşa'da gelecekte de herkese örnek olacak bir an yaşanmaktadır. Değerli iki hocamız Kemalpaşa'nın geleceği için fedakarlık yaparak Kemalpaşa belediyesinin CHP'li olmasında büyük bir özveri göstermişlerdir. Yalçın Emiralioğlu için artık görev ve sorumluluk bundan sonra başlamaktadır. Kemalpaşa'ya hayırlı olsun" diye konuştu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 12.01.2004 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Ak Partinin Kalbi Hopa'da Attı...
 » Hopa Chp'ye Destek Büyüyor....
 » Türkiye'ye Örnek Mesaj Yurdun Uç Kö...
 » Başkan Emiralioğlu "Kemalpaşa İlçe...
 » Kemalpaşa Akpartilerin Oyları İle İ...
 » Sinan Altunsoy Akp'den Aday...
 » Kemalpaşa Geleceğine Sahip Çıkıyor...
 » Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın E...
 » Hopa Devlet Hastanesinin Temeli Atı...
 » Artvin Otobüsçüler Derneği Başkanı...
 » Arhavi Atatürkçü Düşünce Derneğinde...
 » Hopa Yelken Ve Su Sporları Kulübü-d...
 » Hopa Tso'da Engin Koyuncu Dönemi Ba...
 » Artvin Chp’de Bayramlaşma Günü...
 » Hopanın Almanyadan Misafirleri Vard...
 » Hopa Tso Seçimlerinde Taraflar Son...
 » İşadamı Nuri Vatan Çifteköprü'ye Ha...
 » Acara Başbakanı Trabzon’da...
 » Konsolostan Başkana Anlamlı Ziyaret...
 » Hopa Halkından Aldığı Destek İle Yo...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...
 » Artvin Chp Merkez İlçe Gençlik Koll...